...

Vytahování vstřiků a žhavičů a Odfrézování vstřiků

Vytahování vstřiků a žhavičů a Odfrézování vstřiků

 

Demontujeme vstřikovače všech typů a značek, které nejdou z motoru vyjmout (např. vlivem koroze, zapečení apod.). Vytahování vstřikovačů probíhá za pomoci speciálních přípravků a to vše bez zásahu do motoru.

 

Vstřikovače většinou nelze bez naší pomoci vytáhnout u motorů založených na principu Common Rail (např. Mercedes-Benz, Volvo) a HDI (např. Citroën a Peugeot).

 

 

 

Vytahování vstřikovačů provádíme kvalitními mechanickými a hydraulickými přípravky, které vynikají svou extrémní pevností a především šetrností k motoru.

 

Vytažení vstřiků provádíme na všech značkách a typech osobních, užitkových a nákladních vozidel.

 

Levné přípravky, které naleznete na internetu nejsou ve většině případů atestované pro demontáž vstřikovačů a tak mohou poškodit Váš motor!

 

Existuje nějaké riziko, že se vstřikovače poškodí?

 

Samozřejmě ne vždy se podaří demontovat vstřikovač zcela bez poškození. Tato situace nastává opravdu u extrémně zkorodovaných vstřiků, nicméně úspěšnost vytažení vstřikovače naší firmou bez poškození je cca 85%. I přesto, že vstřikovač bude při demontáži nenávratně poškozen, však ušetříte finance za rozebrání motoru a další náklady s tím spojené.

 

V případě, že se rozhodnete "uvízlé" vstřikovače z motoru demontovat bez speciálních přípravků, zcela jistě poškodíte nejen samotný vstřikovač ale i hlavu motoru či její části. Jestliže jste zde nenalezli informace, které by Vás zajímali neváhejte nás kontaktovat. 777 998 529