...

Leštění světlometů, leštění světel

Leštění světlometů, leštění světel

Leštění světlometů je zcela běžnou součástí údržby auta. Navíc je to výrazně levnější než jejich kompletní výměna. Skla vašeho automobilu budou opět průzračná jako studánky.

Svěřte světlomety svého vozu do rukou profesionálů, kteří mají dlouholeté a bohaté zkušenosti s renovací světlometů a navrácení jejich čirého charakteru. Špína, povětrnostní vlivy, hrubé kartáče v auto myčkách se na nich mohou výrazně podepsat. Proto je pravidelný servis světlometů nedílnou součástí celkové údržby automobilu.

rozleštění světel u auta

Každou takovou automobilovou renovaci vnímáme jako specifickou. Na základě míry poškození nebo zašpinění určíme nástroje a typ suspense, které k navrácení vašich světlometů do původního stavu použijeme.

V dnešní době je běžné, že světlomety se dělají z plastových materiálů. Polykarbonátové kryty s ochrannou UV vrstvou se snáz poškodí. Škrábance na nich tak nejsou ničím neobvyklým. My si s nimi ale poradíme.

Čisté světlomety s dokonalou optikou jsou významným faktorem celkové atraktivity vašeho vozu. Uděláme vše pro to, aby vaše auto nabylo reprezentativního vzezření. Není to ale jen o vzhledu. Podle statistik má velká část vozů staršího data výroby u technické kontroly problém právě s čistotou světlometů. Ty mohou zmatnět, ale dokonce i zežloutnout, což výrazně omezuje proud světla. V tomhle případě už se bavíme dokonce o snížení bezpečnosti vozu. Podcenění tohoto nemalého problému by mohlo mít fatální následky.

leštění světel u auta

Renovace světlometů navíc prodlužuje jejich životnost až o několik let. Kromě toho tak můžete výrazně přispět k navýšení ceny vašeho automobilu. Vyčištěné světlomety jistě udělají na případného zájemce mnohem lepší dojem než zažloutlé a špinavé.

V autoservisu United-C přistupujeme k leštění světlometů a světel s co možná největší zodpovědností. „Očím“ vašeho vozu navrátíme původní podobu. Budou hezky vypadat na pohled, hlavně ale zajistíme bezpečnou jízdu pro vás i další účastníky silničního provozu. Díky dlouholeté praxi víme, že není radno podceňovat zažloutlé či špinavé světlomety.

Více info:

Leštění světlometů se provádí na jakémkoliv povrchu plastu světlometů, s výjimkou těch, které mají vnitřní trhliny (xenonové světla)